piątek, 8 maja 2015

nothing to write

Hej!
Z góry przepraszam, że mnie nie było tutaj tak długo, bo aż tydzień, ale ostatnio jest mi trudno pogodzić czas ze wszystkimi obowiązkami. Tu szkoła, tu blog, tu coś tam i wszystko się tak zbiera, że głowa mała. Dodatkowo jestem jeszcze chora, a na chorobę pozwolić sobie teraz nie mogę.
Wczoraj utworzyłam ask'a o którym wspominałam we wcześniejszym poście, więc możecie śmiało zadawać tam pytania, jeśli jakiekolwiek macie.
Ostatnio zrobiłam dość duże zakupy, i przez internet, i w sklepach stacjonarnych, więc jeżeli byście chcieli dowiedzieć się co kupiłam, to możecie pisać np. na asku, mogłabym też zrobić post, w zależności czy Wam się to podoba :)
Ostatnio przeglądając strony z ubraniami natknęłam się na ten sweter i po prostu się w nim zakochałam, od dawna szukałam czegoś podobnego i naprawdę się ucieszyłam kiedy go znalazłam i mogłam kupić za śmieszną cenę. Co prawda, myślałam, że będzie dosłownie odrobinę mniejszy, ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona, bo w sumie.. chciałam taki duży. Więcej wygody.
Making of:

swether - h&m / skirt - h&m / sunglasses - idk

2 komentarze :

  1. Cudowny sweter ! Chociaż osobiście wolałabym go ubrać do spodni :) Pozdrawiam, http://skarbusiowa-garderoba.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale ślicznie wyglądasz <3

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń